Cześć! Mam na imię Kamila, jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną, z pasji i chęci pomocy tym, którzy jej potrzebują.
Praktykę rozpoczynałam w łódzkich przychodniach i szpitalach, gdzie mogłam ugruntować wiedzę zdobytą na studiach i znaleźć swoje miejsce w “fizjo świecie”. Kiedy poczułam, że taka praca jest nie dla mnie, a w Łodzi brakuje miejsc “tylko dla kobiet” , postanowiłam zmienić swoją pasję na sposób na życie , tak w 2017 roku powstała “Fizjoterapia Kobiet -Kamila Rudecka”.
Ukończyłam wiele kursów i szkoleń przygotowujących mnie do pracy z kobiecymi dolegliwościami na każdym etapie życia. Nie spoczywam na laurach, bo zgodnie z maksymą : “ Im więcej wiem, tym wiem mniej”, szukam nowych inspiracji i informacji.
Zasada jaką kieruję się w swojej pracy to holistyczne spojrzenie na człowieka, jeśli przyjdziesz z bólem pleców nie zdziw się , że wcale nie będę pracowała właśnie z tą okolicą ciała :) Najważniejsze jest znalezienie przyczyny i jej usunięcie , nie prowadzę terapii samych objawów. Zgodnie z tym co napisałam , często odsyłam pacjentki do innych specjalistów, takich jak: dietetyk kliniczny, psycholog, seksuolog, doradca laktacyjny , trener personalny, aby proces terapeutyczny był kompletny.

Współpracuję z łódzkimi szkołami rodzenia : "Milk - więcej niż 9 miesięcy" oraz " Centrum Odrodzenia". 
O mnie image